Rektor og skolens ledelse

Ledergruppen ved Bjørkelangen videregående skole består av rektor, assisterende rektor, administrasjonsleder og fem avdelingsledere.

Rektor

Olav Wennemo
Rektor er skolens pedagogiske og administrative leder
Tlf: 63 85 44 01 / 97 89 82 46  
E-post: olavw@viken.no

Assisterende rektor

Johnny Engen
Rektors stedfortreder

Ansvar for

  • Skolens opplæringstilbud
  • Programfagstilbud og fagvalg
  • Fag- og timefordeling

Tlf: 63 85 44 08 / 47 26 68 75
E-post: johnnye@viken.no

Administrasjonsleder

June Tråstadkjølen Tidemann

Ansvar for

  • Vikarorganisering
  • Inntak
  • Saksbehandling
  • Rutiner og instrukser
  • Ansvarlig for skolens HMS-arbeid

Tlf: 63 85 44 07 / 93 20 73 90
E-post: junet@viken.no

Avdelingsledere 


Bjørn Borgen, studiespesialisering

Ansvar for

  • Eksamen
  • Pedagogisk bruk av IKT

Tlf: 63 85 46 57 / 98 85 44 77
E-post: bjornbor@viken.no


Trine Sæthre, studiespesialisering

Ansvar for

  • Tilrettelagt opplæring
  • Spesialundervisning

Tlf: 63 85 44 18 / 93 40 64 30
E-post: trines@viken.no


Sylvia Helen Bruer Hoff, teknologi- og industrifag / elektro og datateknologi

Ansvar for

  • Skolens elevtjeneste
  • Elevrådet og skolemiljø
  • Skolens pedagogiske utviklingsarbeid

Tlf: 63 85 44 06 / 93 67 28 20  
E-post: sylviah@viken.no


June Kristin Melby Enger, helse- og oppvekstfag

Ansvar for

  • Skolens årsplanlegging
  • Kontaktperson utdanningsvalg

Tlf: 63 85 44 05 / 93 69 16 58
E-post: junee@viken.no


Stian Lerdahl, idrettsfag / salg, service og reiseliv / frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign

Ansvar for

  • Skolens årsplanlegging
  • Kontaktperson utdanningsvalg
  • Foreldremøter

Tlf: 63 85 46 48 / 90 14 17 13 
E-post: stianle@viken.no

 

 

 

 

Til toppen